Wyniki konkursu na przezentację dot. 10-lecia Polski w UE

Nasz klub niedawno ogłosił ostatni w roku szkolnym 2013/2014 konkurs. Dotyczył on 10-lecia Polski w Unii Europejskiej. Dziś mamy już wyniki:

  • I Miejsce – Patryk Frąckowiak z klasy 1M,
  • II Miejsce – Natalia Szczeszek z klasy 3G,
  • III Miejsce – Jarosław Miś z klasy 3E,

Zwycięzcą gratulujemy, a wszystkich uczniów naszej szkoły zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, które już po wakacjach.

Konkurs wiedzy o UE

11 grudnia 2013r. w naszej szkole odbył się szkolny konkurs wiedzy o Unii Europejskiej przygotowany przez Prof. Jacka Falkowskiego i uczniów klasy IB. W konkursie wzięli udział uczniowie z klas szkoły średniej. Musieli oni zmierzyć się z 30 pytaniami na temat organizacji i funkcjonowania Unii Europejskiej. Konkurs rozpoczął się o godzinie 12:40. Uczestników przywitała komisja w skład której wchodzili mgr Jacek Falkowski, mgr Michał Czaban, mgr Wiesława Konieczna i uczniowie klasy IB Justyna Chojnacka, Dawid Pięta oraz Maciej Zajdowicz.
Czytaj dalej

Konkurs wiedzy o naszym patronie

6 grudnia 2013 r. w godzinach 12.45-15.15 odbył się szkolny konkurs wiedzy o patronie. Został on przygotowany z myślą o uczniach klas pierwszych technikum, lecz cieszył się tak duży zainteresowaniem z strony starszych roczników, iż mogli oni też brać w nim udział. Konkurs pod czujnym okiem Prof. Jacka Falkowskiego przygotowali uczniowie klasy IB Kamil Gabrek i Maciej Zajdowicz. Uczniowie wraz z wyżej wymienionym nauczycielem, oraz prof. Wiesławą Konieczną i Prof. Michałem Czabanem utworzyli komisję która miała za zadanie sporządzenie testów i ich sprawdzenie.
Czytaj dalej